O firmie

O firmie

Scandach

ScanDach to szybko rozwijająca się firma produkcyjna, która odniosła sukces w produkcji i montażu wysokiej jakości wiązarów i innych modułowych elementów budowlanych.

W maju 2019 roku Tore Thorsheim i Sławomir Jończy postanowili założyć firmę ScanDach. Po analizie rynku biuro i produkcja znajdowały się w Wadowicach w Polsce. Zbudowali w firmie kulturę, w której każdy koncentruje się na doskonaleniu produkcji i produktów, aby móc dostarczać najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.

Nasz doświadczony zespół, nowoczesny sprzęt oraz zaangażowanie w innowacyjność i jakość pozycjonują nas jako lidera jakości na rynku materiałów i usług budowlanych w Polsce. Od 2020 roku nasze produkty posiadają znak CE, co oznacza, że ​​produkcja naszych wyrobów jest zgodna z europejskimi przepisami i normami.

Dopracowanie produktu

Aby sprostać silnemu wzrostowi, jesienią 2022 roku zakupiliśmy laser, który dał nam znacznie zwiększone moce produkcyjne i przy takich samych wymaganiach dotyczących jakości i precyzji jak wcześniej. Thorsheim i Jończy mają wieloletnie doświadczenie z branży budowlanej w Norwegii i wiedzą , jakie wymagania muszą być spełnione, aby budować wysokiej jakości konstrukcje dachowe i domy drewniane, które mogą sprostać dzisiejszym wymaganiom w zakresie izolacyjności, wytrzymałości i trwałości.

Dom szkieletowy

Już w 2021 roku Scandach oddał swój pierwszy dom. Dom został wyprodukowany jako elementy w naszej fabryce w Wadowicach a następnie przetransportowany i zmontowany w Geilo w Norwegii. Później dostarczyliśmy kilka takich domów w różnych rozmiarach.

Produkcja więźb dachowych jest i nadal będzie naszym głównym produktem, ale chcemy również wykorzystać nasze doświadczenie, aby móc oferować domy drewniane na polskim rynku. Ważne jest dla nas budowanie domów przyjaznych dla klimatu zarówno pod względem użytych materiałów, jak i ograniczenia energii potrzebnej do ogrzewania.

Cel na 2024 rok

Naszym celem na 2024 rok jest przygotowanie większej liczby tego typu domów. Gdy będą one gotowe, wprowadzimy je na rynek i przedstawimy wszystkie zalety budowy domów drewnianych z elementów dostarczanych przez naszą firmę.

„WIERZYMY, ŻE PRZYSZŁOŚĆ BUDUJE SIĘ W DREWNIE"

Scandach

Why Choose Us

Reason For Choosing Us

Accredited Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

100% Guarantee

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Quality Material

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Working With The Best

Our Partners